دکتر حبیبه احمدی / جراحی زیبایی زنان / تجربه لابیاپلاستی از زبان بیماران دکتر حبیبه احمدی
۵ دقیقه
تجربه لابیاپلاستی

تجربه لابیاپلاستی از زبان بیماران دکتر حبیبه احمدی

آنچه می خوانید...

در این بخش از سایت دکتر احمدی، جراح لابیاپلاستی در تهران، می خواهیم برخی از ویدیوهای رضایتمندی از نتیجه لابیاپلاستی را با شما به اشتراک بگذاریم. تمامی این ویدیوها با رضایت بیماران ضبط شده اند. اگر برایتان مقدور نیست که با دیدن این فیلم ها از تجربه لابیاپلاستی بیماران عزیز ما مطلع شوید، می توانید متن موجود در این صفحه را بخوانید.

صحبت های خانم کاظمی بعد از لابیاپلاستی

در این فیلم صحبت های خانم کاظمی عزیز درباره نحوه تصمیم گیری برای انجام عمل لابیا و تجربه این فرد از روند جراحی و میزان رضایت وی از نتیجه آن را می بینید. در ادامه متن صحبت های این خانم با دکتر حبیبه احمدی به صورت پرسش و پاسخ در قالب متن آورده شده است:

تجربه بیمار مقیم خارج کشور از لابیاپلاستی با دکتر احمدی

بیمار عزیز: سلام. من حدود دو ماه قبل اومدم ایران و پیش خانم دکتر حبیبه احمدی جراحی لابیاپلاستی انجام دادم. خانم دکتر رو یکی از دوستانم به من معرفی کرده بودن. خیلی راضی ام از نتیجه عمل لابیام. وقتی برگشتم اینجا، دکترم هم خیلی از نتیجه کار راضی بود و کلی از کار خانم دکتر تعریف کرد. من واقعا از خانم دکتر احمدی ممنونم که هر زمان هر سوالی داشتم سریع و درست جوابمو می دادن و از این بابت هیچ نگرانی ای نداشتم.

تجربه ۱۵ روز بعد عمل لابیاپلاستی

سخن پایانی

در این بخش از سایت دکتر حبیبه احمدی، جراح لابیاپلاستی در تهران، برخی از تجربه های بیماران از عمل لابیا را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با داشتن دید بهتری از نتیجه لابیاپلاستی، برای انجام آن اقدام کنید. شما می توانید با پر کردن فرم زیر از آپدیت های این صفحه با خبر شوید تا در صورتی که تجربه های جدید لابیاپلاستی را در این بخش قرار دادیم، بتوانید به سرعت به آن ها دست پیدا کنید:

اسم
شماره موبایل
پیام شما برای ما ارسال شد، به زودی پاسخ آن را دریافت خواهید کرد.
مشکلی پیش آمده است، دوباره امتحان کنید.

دکتر حبیبه احمدی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی دکتر حبیبه احمدی دوره دکتری عمومی خود را در سال 1385 در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسانده و طرح پزشکی خود را تا سال 1388 در شهر سمنان تمام کردند. پس از این تا سال 1395 دوره دکترای تخصصی خود را در حوزه زنان، زایمان و نازایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تمام و طرح پزشکی تخصصی خود را در شهر دزفول تا سال 1397 انجام دادند. همچنین به واسطه علاقه به حوزه زیبایی بانوان، وارد فلوشیپ جراحی زیبایی زنان شده و این دوره را در سال 1398 به اتمام رسانیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *