تزریق ژل یا چربی به لابیا ماژور چه عوارضی دارد؟

فیلر ها با توجه به نقش موثری که در جوانسازی و زیبایی ناحیه تناسلی زنان ایفا می کنند طرفداران زیادی دارند. در ادامه به انواع روش های تزریق به ناحیه تناسلی پرداخته می شود. صحبت های دکتر حبیبه احمدی متخصص و جراح زیبایی زنان را درباره ی تزریق فیلر به ناحیه تناسلی ملاحظه می کنید.

تزریق فیلر به ناحیه تناسلی

علاوه بر عمل لابیاپلاستی، تزریق فیلر به ناحیه تناسلی نیز از روش های پرطرفدار بین زنانی است که متقاضی زیبایی واژن هستند.

تزریق فیلر های ناحیه تناسلی بسته به نوع فیلر که می تواند ژل یا چربی باشد متفاوت است. هم تزریق ژل و هم تزریق چربی به ناحیه تناسلی باعث افزایش کلاژن سازی زیر پوست و جوانسازی و سفید شدن ناحیه تناسلی می شوند.

انواع روش های تزریق فیلر به ناحیه تناسلی

تزریق به ناحیه تناسلی با دو نوع مختلف تزریق ژل یا تزریق چربی انجام می شود.

ژل ها انواع مختلفی دارند که بر اساس کشور شرکت سازنده و مهارت فرد تزریق کننده ماندگاری متفاوتی دارند. در روش تزریق چربی به ناحیه تناسلی از  چربی های بدن فرد متقاضی گرفته شده فیلتر و سپس به لابیاماژو تزریق می شود.

قبل از تزریق فیلر یا ژل به ناحیه تناسلی مشاوره برای بیمار و توضیح شرایط الزامی است.

تزریق ژل به ناحیه تناسلی

برای جوانسازی واژن و زیبایی ناحیه تناسلی زنان روش های مختلفی وجود دارد که با میزان ماندگاری، عوارض، هزینه و تجهیزات مختلف توسط بهترین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان انجام می شود. یکی از روش های کم تهاجم و کم عارضه برای جوانسازی و زیبایی واژن تزریق فیلر به ناحیه تناسلی است.

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

برای تزریق چربی به ناحیه تناسلی از چربی های بدن بیمار استفاده می شود در واقع چربی از بدن فرد استخراج شده و پس از فیلتر جایگزین چربی های از دست رفته لابیاها می شود. تزریق چربی به ناحیه تناسلی در شرایط عادی و با تکیه بر مهارت پزشک می تواند بدون بروز عارضه ای بیمار را در کسب نتیجه مطلوب یاری دهد.

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به لابیاها

چربی های تزریق شده در ناحیه تناسلی تزریق می شوند از چربی های بدن خود فرد استخراج شد و پس از فیلتر کردن به بیمار تزریق می شود.

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به ناحیه تناسلی بین 10 تا 15 سال است که با توجه به نحوه مراقبت و نگهداری که بیمار بعد از تزریق انجام می دهد متغیر است.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل به ناحیه تناسلی

میزان ماندگاری بر اساس هزینه نوع روش درمانی متفاوت است.

ژل ها انواع مختلفی دارند که بر اساس کشور سازنده آن، تبحر فردی که فیلر را تزریق می کند و میزان و نحوه مراقبت بیماری که مورد تزریق قرار گرفته است از ناحیه تزریق شده  ماندگاری ای بین 3 تا 5 سال دارند.

 

عوارض تزریق فیلر به ناحیه تناسلی

توجه به این که شلی ناحیه لابیاماژور افتادگی، چین و چروک و فرورفتگی هایی که در این بخش ایجاد می شود بر جنبه زیبایی و رضایت فرد تاثیر مستقیم دارد بیماران زیادی متقاضی تزریق چربی یا فیلر هستند. توصیه جدی ما برای متقاضیان انجام این جراحی زیبایی مراجعه به بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان است.

تزریق فیلر به ناحیه تناسلی

تزریق ژل یا چربی به واژن

چه افرادی کاندید تزریق فیلر به ناحیه تناسلی هستند

تزریق فیلر به ناحیه تناسلی معمولا به افرادی توصیه می شود که در شرایط زیر باشند:

  • زنانی که با ورود به دوران میانسالی و افزایش سن چربی های ناحیه تناسلی خود را از دست داده اند و به دلیل شلی و افتادگی پوست واژن از ظاهر نامناسب آن ناراضی هستند.
  • زنان جوانی که به دلایل ژنتیکی و ارثی دارای ناحیه تناسلی لاغر و باریک با شکلی غیر طبیعی هستند می توانند با تزریق چربی یا ژل به ظاهر مورد نظر خود برای ناحیه تناسلی دست یابند و اعتماد به نفس لازم را کسب کنند.
  • افرادی که به دلیل ابتلا به ضایعات و تروما ها مورد جراحی قرار گرفته اند و از ظاهر لابیاهای خود ناراضی هستند می توانند با تزریق فیلر به تقارن و زیبایی ناحیه تناسلی دست یابند.

فواید تزریق فیلر به ناحیه تناسلی

از مهمترین فواید تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی می توان به رفع شلی، افتادگی و فرورفتگی لابیا ماژور اشاره کرد و همین طور تاثیر تزریق ژل در روشن سازی ناحیه تناسلی که بسیار حائز اهمیت است. و کلاژن سازی که ژل و چربی در ناحیه زیر پوست انجام می دهند در جوانسازی واژن نقش موثری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *