بهترین روش سفید کردن واژن

علاوه بر شکل، اندازه ی لابیاها، جوانی و سلامت واژن، رنگ پوست آن نیز تاثیر زیادی بر زیبایی اندام تناسلی زنان دارد. تیرگی واژن یا رنگ متفاوت و گاهی داشتن لکه هایی در ناحیه تناسلی، در پی پوشیدن طولانی مدت لباس زیر های تنگ و عرق کردن ایجاد می شود و در مواقعی نیز به طور مادرزادی رنگی تیره تر از سایر نواحی بدن دارد.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

امروزه استفاده از روش کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی واژن بسیار پر طرفدار و نتیجه بخش است. بدون نیاز به مصرف مداوم پماد و کرم های نسبتا گران یا تحمل این عارضه و احساس شرمساری، بیماران می توانند به راحتی با مراجعه به متخصصین زیبایی زنان اقدام به رفع تیرگی ناحیه تناسلی کنند.

کربوکسی تراپی چگونه باعث سفید شدن واژن می شود؟

گردش خون در مناطق مختلف بدن باعث تغذیه سلول ها و بازساز های لازم بافت می شود. در واقعی که خون رسانی به بخشی از بدن کاهش می یابد یا پوست به دلیل ضخیم شدن لایه سلول های مرده یا آسیب دبده تیره می گردد می توان با افزایش گردش خون در آن بخش به ترمیم بافتی و دفع سلول های آسیب دیده کمک کرد.

مکانیسم گردش خون در رگ ها به گونه ای است که با افزایش تراکم کربن دی اکسید و کاهش اکسیژن، جریان خون در آن بخش را افزایش می دهد و سلول هایی که تراکم دی اکسید کربن در آن ها بالا است را به عنوان عامل سمی تخریب و دفع می کند در نتیجه سلول های جدید جایگزین آن ها شده و بافت را ترمیم و بازسازی می کند.

Vaginal_Lightening.

بهترین راه برای سفید کردن وآزن

نحوه انجام کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی واژن

دستگاه کربوکسی تراپی بر اساس تزریق کربن دی اکسید به زیر پوست کار می کند. در نتیجه سوزنی مخصوص و باریک برای این تزریق وجود دارد که بهترین متخصص زنان در جلسات کربوکسی تراپی با تعیین غلظت کربن دی اکسید تزریقی به بافت که مطابق با شرایط بیمار تعیین می شود، این فرایند را به انجام می رساند.

عوارض سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

در مقایسه ی استفاده از کربوکسی تراپی برای رفع تیرگی واژن با دیگر جراحی های زیبایی زنان می توان گفت عوارض قابل توجهی وجود ندارد و این خود یکی از دلایل رضایت بیماران و افزایش متقاضیان استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان تیرگی واژن است.

هزینه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

پروسه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی نیاز به تکرار جلسات آن بسته به تشخیص پزشک است که بر اساس میزان تیرگی و نیاز بیمار در نظر گرفته می شود. کلینیک و متخصصی که به آن مراجعه می کنید در تعیین میزان این هزینه موثر است.

سفید کردن واژن با لیزر

با استفاده از دستگاه های لیزر که روشی غیر تهاجمی برای درمان تیرگی واژن است، می توان حدود 70 درصد از تیرگی را برطرف کرد. مکانیسم لیزر استفاده از انرژی فوتون های تابانده شده بر آن بخش از پوست باعث تبخیر سلول های آسیب دیده از سطح پوست می شود و هیچ خراش و زخم و برشی بر سطح پوست ایجاد نمی شود. لیزر با تغییر در فعالیت سلول های پوست کلاژن سازی را افزایش می دهد و باعث ترمیم و روشن شدن ان می گردد.

مراقبت های لازم قبل و بعد از سفید کردن واژن با لیزر

برای کسب نتیجه ی مورد نظر در روند لیزر بهتر است نکات و توصیه هایی را قبل و بعد از انجام آن رعایت کنید:
از فعالیت جنسی در شب قبل از انجام لیزر بپرهیزید.

  • از اپیلاسیون کردن و زدودن موهای زائد در سه روز مانده به لیزر خودداری کنید.
  • شب پیش از انجام لیزر استحمام کنید.
  • استفاده از کرم های موضعی پیش از انجام لیزر به توصیه پزشک استفاده کنید.
  • پس از لیزر از پماد استفاده کنید.
  • به جای لباس های تنگ و پلاستیکی از لباس های نخی و گشاد استفاده کنید.
  • تا 5 روز پس از لیزر از رابطه جنسی بپرهیزید.
  • ناحیه تناسلی را به خوبی بشویید و بهداشت را رعایت کنید.

 

چند جلسه لیزر برای رفع تیرگی واژن کافی است؟

تعداد جلسات لازم برای لیزر کردن تیرگی واژن به وسعت تیرگی و عمق آن بستگی دارد. پزشک پس از معاینه و پاسخی که بدن با اولین جلسه های لیزر نشان می دهد تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب را تعیین می کند.

 

خلاصه مطلب

داشتن تیرگی در واژن نقص محسوب نمی شود و لزومی به تحمل یا شرمساری نسبت به این عارضه وجود ندارد می توان بسته به شرایط و هدف خود با استفاده از روش مناسب برای سفید کردن واژن اقدام لازم را انجام داد و برای همیشه از این نگرانی رهایی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *