رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی

رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی می تواند یکی از سوالات مهم برای تمامی آقایان و خانم ها باشد که حاشیه های بسیاری پیرامون آن وجود دارد اما لازم است بدانید که میان این دو یک رابطه کاملا غیر مستقیم وجود داشته و از نظر علمی هر روش زیبایی تنها می تواند سبب افزایش کیفیت رابطه جنسی شود و اثر مستقیم بر افزایش میل جنسی نخواهد داشت. همچنین لابیاپلاستی اگر به صورت درست و زیر نظر پزشک متخصص صورت نگیرد می تواند سبب کاهش لذت جنسی در خانم ها شود.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی صحبت کنیم. در ابتدا شاید بهتر باشد تا در مورد تکنیک لابیاپلاستی توضیحاتی بدهیم. این تکنیک یک روش زیبایی است که در آن با استفاده از لیزر و یا جراحی نواحی واژن اصلاح و فرم دهی میشود. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چه نیازی به این روش است؟ باید بگویم که مثل همه روش های زیبایی که هدف زیباسازی است در این روش هم با فرم دهی به لبه ی اطراف واژن، این اندام را از نظر ظاهر فرم دهی زیبا می کنند. زیبایی واژن می تواند نقش مهمی در افزایش کیفیت رابطه جنسی داشته باشد. اما سوال اینجاست که آیا این روش می تواند باعث افزایش میل جنسی شود؟ برای پاسخ به این سوال موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

  • روش لابیاپلاستی چیست؟
  • عوامل اثر گذار بر افزایش میل جنسی چیست؟
  • رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی چیست؟
  • سوالات متداول
افزایش میل جنسی به کمک لابیاپلاستی

روش لابیاپلاستی چیست؟

همانطور که در پیشتر ذکر شد عمل لابیاپلاستی یک روش زیبایی است که به دلیل حساسیت بالای آن باید توسط پزشک انجام شود. زیبا سازی ناحیه تناسلی متناسب با اصول زیباشناختی و اصلاح فرم و سایر این اندام عموما به عنوان اصلی ترین دلیل برای گرایش بانوان به انجام این روش است. اما شاید سوال پیش آمده این باشد که فرم زیبایی واژن دارای چه خصوصیاتی است؟ البته قانونی برای آن وجود ندارد. ولی بسیاری از خانم ها معتقدند که در یک واژن فرم دهی شده و زیبا نباید لبه های داخلی واژن از لبه های بیرونی آن بزرگتر باشد. به همین منظور یکی از کاربردهای این روش این است که با استفاده از لیزر و یا جراحی، لبه های داخلی را کوچک کرده و به اصطلاح فرم دهی اقدام می کنند. این روش در کنار زیبایی و مزیت هایی که دارد در برخی موارد و درصورت عدم مراجعه به پزشک متخصص میتواند دارای عوارضی هم باشد اما اگر روش مراقبتی پس از آن به درستی انجام شود، معمولا تا حد زیادی از عوارض آن کاسته می شود.

توضیحات دکتر حبیبه احمدی درخصوص مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

عوامل اثر گذار بر افزایش میل جنسی

عوامل اثر گذار بر افزایش میل جنسی در خانم ها و آقایان بسیار متفاوت است. در خانم معمولا کیفیت رابطه جنسی اثر فراوانی بر افزایش میل جنسی آن ها دارد. این در حالی است که در آقایان عوامل مختلفی چون متناسب بودن شریک جنسی و یا میزان تمایل به انجام رابطه تاثیر فراوانی بر افزایش میل جنسی در آن ها دارد. با وجود این تفاوت ها ولی نکته مشترک در خانم ها و آقایان این است که افزایش کیفیت رابطه جنسی می تواند خواسته  یا ناخواسته در دراز مدت سبب افزایش میل جنسی در هر دو فرد بشود. یکی از عواملی که اثر گذار بر کیفیت رابطه جنسی است، تناسب اندام و زیبایی در هر دو طرف می باشد. با اینکه همواره گفته می شود که زیبایی و یا ظاهر تاثیر بعد از مدتی برای طرفین عادی می شود، ولی واقعیت این است که وجود زیبایی و یا ایجاد تنوع می تواند تا حد زیادی اثر گذار بر کیفیت رابطه باشد.

لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی

رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی چیست؟

همانطور که در قبل هم به آن اشاره شد لابیاپلاستی یکی از روش های زیبایی پرطرفدار در جهت اصلاح فرم واژن می باشد. بسیاری از خانم ها تمایل دارند تا لبه های داخلی  در واژن شان کوچکتر از لبه های بیرونی باشد، تا فرم زیباتری از واژن را داشته باشند. اما شاید سوال اصلی این باشد که آیا رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی حقیقت دارد؟

در پاسخ باید بگوییم لابیاپلاستی یک روش زیبایی است و تاثیر مستقیمی بر روی ترشح هورمون های جنسی و یا میزان تحریک پذیری افراد ندارد. همچنین این روش با جراحی تنگ کردن واژن نیز متفاوت است. همانطور که تلاش برای زیبایی صورت سبب افزایش زیبایی و جذابیت افراد می شود و هیچ نوع ارتباط مستقیمی با افزایش میل جنسی ندارد، عمل لابیاپلاستی نیز به عنوان یک روش زیبایی تنها سبب افزایش زیبایی و احتمالا کشش جنسی برای فرد مقابل می شود. البته همانطور که در مطالب قبل هم به آن اشاره کردیم زیبایی می تواند تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت رابطه جنسی داشته باشد ولی اینکه فردی تصور داشته باشد که با انجام روش های زیبایی می تواند میل جنسی را در خود و یا طرف مقابل بالا ببرد کاملا اشتباه و به دور از منطق علمی می باشد. پس می توان گفت رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی کاملا غیر مستقیم بوده و تنها این روش زیبایی می تواند سبب افزایش کیفیت رابطه شود.

سوالات متداول

خلاصه نکات

رابطه لابیاپلاستی و افزایش میل جنسی یک رابطه کاملا غیر مستقیم بوده و از نظر علمی هر روش زیبایی تنها می تواند سبب افزایش کیفیت رابطه جنسی شود و اثر مستقیم بر افزایش میل جنسی نخواهد داشت. لابیاپلاستی اگر به صورت درست و زیر نظر پزشک متخصص صورت نگیرد می تواند سبب کاهش لذت جنسی در خانم ها شود و به همین سبب همواره توصیه می شود تا در صورت لزوم انجام این روش، لابیاپلاستی خود را تحت نظر بهترین متخصص زنان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *