بهترین متخصص زنان در سعادت آباد

این روز ها بر خلاف گذشته متخصصین زنان طیف گسترده ای از اقدامات درمانی و زیبایی را برای زنان و دختران جوان انجام می دهند. به همین جهت زنان برای انجام بسیاری از اقدامات درمانی یا جراحی های زیبایی زنان توسط بهترین متخصص زنان در سعادت آباد رجوع می کنند.

زنانی که در محدوده سعادت آباد ساکن هستند برای تسهیل رفت و آمد و امکان دسترسی سریع تر، پرسشی که همواره مطرح می کنند این است که: بهترین متخصص زنان در سعادت آباد چه کسی است؟

دکتر حبیبه احمدی در مطب

دکتر حبیبه احمدی در مطب

قطعا در تهران و مخصوصا در سعات آباد مطب های زیادی وجود دارد که در آن متخصصین زنان فعالیت های درمانی دارند. اما آیا به همه آنان در روند درمان می توان اعتماد کرد؟ قطعا خیر.

در ادامه به مباحثی خواهیم پرداخت که در انتخاب بهترین متخصص زنان یاری گر شما خواهد بود. در ادامه صحبت های دکتر حبیبه احمدی – متخصص زنان و زایمان – جراح زیبایی زنان را در این باره ملاحظه می فرمایید.

بهترین متخصص زنان چه اقداماتی انجام می دهد؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم یک متخصص زنان خوب باید بتواند خدمات درمانی و زیبایی متعدد و متنوعی را به زنان ارائه کند. به همین جهت برخی از متخصصین زنان اقدامات زیر را به مراجعین خود ارائه می کنند:

 • معاینات و بررسی های دقیق ناحیه واژینال در هنگام بروز انواع بیماری های رحمی و عفونی در ناحیه واژن
 • انجام مراقبت های پزشکی در طول دوران بارداری زنان باردار
 • انجام انواع جراحی های زیبایی واژن مثل پرینورافی، واژینوپلاستی و لابیاپلاستی
 • درمان انواع عفونت های زنانه
 • درمان ناباروری
 • انجام زایمان و طبیعی
 • انجام انواع آزمایشاتی که برای زنان انجام می شود مثل بیوبسی آندومتر و پاپ اسمیر و غیره
 • ارائه مشاورهای دقیق به زنان در زمینه انواع روابط جنسی سالم و ایمن
 • هورمون درمانی در شرایطی که زنان تغییرات هورمونی جدی ای را تجربه می کنند

ویژگی های بهترین متخصص زنان

 • برخوداری از یک دانش وسیع در زمینه انواع بیماری های زنان
 • توانایی تشخیص دقیق و بهنگام؛ زمانی که یک متخصص زنان خوب تشخیص به موقعی دارد پیش از آنکه روند بیماری فرد پیچده تر شود می توانند روند درمان را آغاز کنند. به میزانی که روند درمان زودتر آغاز می شود، احتمال موفقیت نتیجه درمان بیشتر است. به همین جهت مرحله تشخیص بیماری زنان بسیار با اهمیت است و باید از سوی متخصصین امر انجام شود.
 • توانایی ارتباط گیری هر چه بهتر به منظور ایجاد رابطه ای صمیمانه و بر پایه اعتماد؛ در واقع بهترین متخصص زنان تلاش می کند که با اخلاقی خوش و با صداقت تمامی موضوعات را در خصوص بیماری زنان با آن ها درمیان بگذارد.
 • حفظ اسرار بیمار و مراجعه کننده؛ یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص زنان این است که هر آنچه که به بیمار مربوط می شود را به شکل یک راز پیش خود نگه دارد. این راز تنها زمانی فاش می شود که فرد به وی اجازه دهد. برای مثال در مواردی که زن نمی خواهد موردی در خصوص بیماری یا مشکلات جسمی اش به کسی گفته شود متخصص زنان حتی آن را به همسر بیمار نمی گوید. تا زمانی که زن خودش گفتن راز را بدون مشکل بداند.
  دکتر حبیبه احمدی متخصص زنان و زایمان

  دکتر حبیبه احمدی متخصص زنان و زایمان

   

 • مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق حرفه ای؛ بهترین متخصص زنان تمامی اقدامات درمانی را برپایه دانش و تجربه ای که دارد انجام می دهد. اما در مواردی که به هر دلیلی مشکلی در روند درمان ایجاد شود وی تمامی مسئولیت آن را برعهده می گیرد و به طور حرفه ای خود را موظف می داند که تا اتمام روند درمان بر وضعیت بیمار نظارت داشته باشد.
 • تجربه و آگاهی از مهم ترین معیارهایی است که باعث می شود یک متخصص زنان در فعالیت های درمانی و حرفه ای خود شاخص گردد. به همین جهت در هنگام انتخاب یک پزشک توصیه می شود به میزان دانش و سال های فعالیت و نیز به کارنامه کاری وی توجه شود. زیرا این ها اطلاعاتی دقیق را در خصوص توانمندی های متخصص زنان در اختیار شما قرار می دهند. به میزانی که این کارنامه کاری قابل دفاع باشد به همان میزان می توان به موفقیت نتیجه درمان امیدوار بود.

 

نتیجه گیری

خوش بختانه در سال های اخیر شاهد ورود بسیاری از بهترین متخصصین زنان در عرصه فعالیت های درمانی بوده ایم که این اتفاق باعث می شود زنان و دختران بدون نگرانی و دغدغه روند درمانی شان را نزد اینان پشت سر بگذارند.

مهم ترین توصیه مان در آخر این خواهد بود که هرگز در شرایط غیر طبیعی و بروز بیماری های مختلف اهمال کاری نکنید و در اسرع وقت به یکی از متخصصین خوب زنان مراجعه کنید. اهمال کاری در اغلب موارد باعث وخیم تر شدن وضعیت بیماری می شود. بنابراین بهتر است پیش از این که مشکلات پیچیده تری ایجاد شود برای درمان انواع بیماری های خودتان بهنگام عمل کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *