دکتر حبیبه احمدی / جراحی زیبایی زنان / هزینه سفید کردن واژن با لیزر
۴ دقیقه
هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

آنچه می خوانید...
۵/۵ - (۱ امتیاز)

سفید کردن واژن با لیزر اقدامی است که امروزه بسیاری از خانم هایی که با مشکل تیرگی ناحیه تناسلی مواجه هستند، از مزایای آن بهره مند می شوند. در این مقاله از سایت دکتر حبیبه احمدی، متخصص جراحی زیبایی زنان در تهران، می خواهیم همه عوامل موثر بر هزینه سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید با داشتن دید درست و واقع بینانه ای نسبت به این اقدام زیبایی، برای انجام آن تصمیم بگیرید. با ما همراه باشید.

آیا شما برای سفید کردن واژن با لیزر مناسب هستید؟

اولین سوالی که باید از خودتان بپرسید، این است که آیا شما واقعا به انجام لیزر سفید کردن واژن نیاز دارید یا خیر. در صورتی که به این نتیجه رسیدید که سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر اقدامی مناسب برای شما هست، در این صورت باید به فکر بررسی هزینه های این اقدام زیبایی بیفتید. به طور کلی اصلی ترین ویژگی های یک کاندیدای بالقوه برای انجام اقدام سفید کردن واژن با لیزر عبارتند از:

  • از تیرگی واژن و کشاله ران به صورت همزمان ناراحت هستید.
  • مشکل تیرگی ناحیه تناسلی شما به صورت مادرزادی وجود داشته است.
  • هیچ گونه بیماری پوستی یا مقاربتی مانند لوپوس، زگیل تناسلی یا پسوریازیس ندارید.
  • به دلیل تیره بودن ناحیه تناسلی و کشاله ران، اعتماد به نفس شما کاهش پیدا کرده است.
  • تیرگی ناحیه تناسلی شما به دلایلی همچون به هم ریختن هورمون ها یا افزایش سن اتفاق افتاده است.

هزینه رفع تیرگی کشاله ران با لیزر چقدر است؟

هزینه سفید کردن واژن با لیزر بیش تر از هر موضوع دیگری به میزان تیرگی ناحیه تناسلی شما و در نتیجه تعداد جلسات لیزر مورد نیاز برای گرفتن نتیجه مناسب محاسبه می شود. همچنین این مسئله که متخصص زنان مورد نظر شما از کدام نوع دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن و کشاله رانتان استفاده می کند، بر روی هزینه هایی که باید بپردازید، موثر خواهد بود.

چند جلسه برای سفیدکردن واژن با لیزر نیاز است؟

رفع تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ران با لیزر حدودا بین ۳ تا ۶ جلسه طول می کشد. وابسته به دلیل بروز تیرگی در ناحیه واژینال و میزان آن دارد. هر چه میزان تیرگی واژن بیش تر باشد، به گذراندن تعداد جلسات بیش تری هم برای رفع آن نیاز است. همچنین از دیگر موارد موثر بر روی تعداد جلسات لازم برای سفید کردن واژن می توان به نوع دستگاه لیزر مورد استفاده در روند درمان اشاره کرد.

اصلی ترین عامل موثر بر نتیجه سفید کردن واژن با لیزر

مهم ترین و موثر ترین مسئله ای که در زمینه روشن سازی واژن با لیزر وجود دارد، مهارت و تجربه پزشک متخصص در این زمینه است. به همین دلیل است که شما نباید هرگز هزینه سفید کردن واژن با لیزر را به عنوان اصلی ترین عامل تصمیم گیری خود برای انجام یا عدم انجام اقدام روشن سازی واژن در نظر بگیرید و در وهله اول به فکر کیفیت انجام آن باشید.

آیا هزینه سفید کردن واژن با لیزر را بیمه پرداخت می کند؟

خیر، هیچ یک از انواع روش های زیبایی واژن (چه جراحی و چه با استفاده از لیزر) تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. اقدام سفید کردن بر خلاف لابیاپلاستی و تنگ کردن که جنبه زیبایی – درمانی دارند، فقط برای روشن سازی واژن و برای افزایش زیبایی ناحیه تناسلی مورد انجام قرار می گیرد.

مشاوره رایگان دکتر احمدی

هزینه های جانبی سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر

همیشه برای هر اقدام زیبایی زنان یک سری هزینه های جانبی وجود دارند که شامل موارد مختلفی می شوند از جمله هزینه های آزمایش های لازم (در صورت نیاز)، هزینه داروهای تجویزی و …

آیا انجام همزمان سفید کردن واژن و لابیاپلاستی هزینه بیشتری دارد؟

قطعا همین طور است. در صورتی که شما به یک متخصص زنان خوب و با تجربه برای انجام کارهای زیبایی واژن خود مراجعه کرده باشید و بخواهید به صورت همزمان هم مشکلات ظاهری لابیاهای واژن خود را برطرف کنید و هم از شر تیرگی ناحیه تناسلی خود خلاص شوید، می توانید این دو اقدام را به صورت همزمان و در یک جلسه انجام دهید. واضح است که انجام سفید کردن واژن و لابیاپلاستی به صورت همزمان و در یک جلسه نیازمند پرداخت هزینه هر دو است.

دکتر حبیبه احمدی

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی دکتر حبیبه احمدی دوره دکتری عمومی خود را در سال 1385 در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رسانده و طرح پزشکی خود را تا سال 1388 در شهر سمنان تمام کردند. پس از این تا سال 1395 دوره دکترای تخصصی خود را در حوزه زنان، زایمان و نازایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تمام و طرح پزشکی تخصصی خود را در شهر دزفول تا سال 1397 انجام دادند. همچنین به واسطه علاقه به حوزه زیبایی بانوان، وارد فلوشیپ جراحی زیبایی زنان شده و این دوره را در سال 1398 به اتمام رسانیدند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.