افزایش راحتی و اعتماد به نفس با لابیاپلاستی

اگر شما هم هنگام پوشیدن لباس زیر، نشستن، دوچرخه سواری یا هر گونه فعالیت دیگری در ناحیه تناسلی‌تان دچار اصطکاک، درد یا خارش می شوید، می توان گفت که انجام لابیاپلاستی بهترین و موثرترین کاری است که می توانید برای افزایش راحتی خود بکنید.

لابیاپلاستی عملی سرپایی، بی خطر و با درصد موفقیت بالا است که در آن طول، تقارن و اندازه لابیاهای واژن اصلاح شده و علاوه بر افزایش زیبایی ناحیه تناسلی، مشکلات فرد در پی داشتن لابیاهای نامناسب نیز برطرف می شوند. 

دکتر حبیبه احمدی عمل لابیاپلاستی را به صورت کاملا اصولی و ظریف به انجام می رسانند. ۱۰۰ درصد رضایت بانوانی که برای لابیاپلاستی به ما رجوع می کنند، گویای کیفیت کار ماست.

رضایت ۱۰۰ درصدی بانوانی که برای لابیاپلاستی به ما رجوع می کنند، گویای کیفیت کار ماست.​

مشاوره رایگان دکتر احمدی

افزایش لذت جنسی با ترمیم و تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از مهم ترین تقاضاهای بانوانی است که دارای تجربه زایمان طبیعی بوده اند یا به صورت مادرزادی قطر واژن آن ها زیاد می باشد. امروزه یکی از خدماتی که به منظور افزایش حس رضایت جنسی در بانوان انجام می شود، عمل تنگ کردن واژن است که علاوه بر به همراه داشتن مزایای متعدد، از هزینه و عوارض پایینی برخوردار است.

تنگ کردن واژن به دو روش جراحی و یا با استفاده از لیزر انجام می شود و بدون درد، دوران نقاهت، عفونت و نیاز به پرداخت هزینه های غر معقول خواهد توانست با کاهش قطر کانال و دهانه واژن به افزایش احساس لذت جنسی یا همان ارگاسم بانوان کمک کند.

رفع تیرگی و سفید کردن ناحیه تناسلی

تیره شدن ناحیه تناسلی مشکلی است که می تواند بر روی اعتماد به نفس فرد تاثیر منفی زیادی بگذارد. همچنین سیاه شدن واژن باعث افزایش استرس بانوان در هنگام برقراری رابطه حنسی و در نتیجه کاهش کیفیت رابطه موثر باشد. سفید کردن واژن امروزه برای جلوگیری از بروز همین مشکلات انجام می شود.

دکتر حبیبه احمدی، متخصص زیبایی زنان مشکل تیرگی واژن را به صورت ۱۰۰ درصدی و در کم ترین تعداد جلسات ممکن رفع می نمایند. برای مشاوره آنلاین رایگان و گرفتن وقت مشاوره حضوری می توانید در اینستاگرام به ما دایرکت دهید.

مشاوره تلفنی رایگان می خواهید؟ شماره موبایل خود را وارد کنید.